Tutvustus

Toimumisaeg: 9.-10. juuni 2017

Läänemaal toimub 9.-10. juuni 2017 Lyoness Lääne-Eesti Rally 2017. Võistluskeskus on Uuemõisa alevikus Rannarootsi Keskuses. Käesolevaks aastaks on kavandatud 100% uued kiiruskatsed. Kiiruskatsed 1 ja 2 toimuvad reedel, 9. juunil Nõva vallas Variku külas karussell-süsteemis ja on täiesti uued. Katse algus on kiirem, siis kitsam ja tehnilisem ning lõpp jälle natuke hoogsam. Laupäevased katsed on Lääne-Nigula vallas. Kiiruskatsete valikul on sattunud kiireid lõike vaheldumisi tehniliste osadega. Pealtvaatajatele on mõeldud osadel katsetel toitlustus ja pealtvaatamisalad.


Lyoness Lääne-Eesti Rally start antakse 9. juunil kell 17:40. Esimesele 8,1 km pikkusele Lyoness katsele stardib esimene võistlusauto kell 18:38. Lyoness Lääne-Eesti Rally 2017 võitjad sõidavad Haapsalu Kaubamaja ees olevale poodiumile laupäeval kell 17:25.

Lyoness Lääne-Eesti Rally 2017 ajakava, katsete kaardid jpm. leiab kolmapäeval ilmunud Autolehe vahel olevast pealtvaatajate kavast.

Lyoness Lääne-Eesti Rally rallipassi saab 7€ eest endale soetada Piletilevist või katsetelt. Alla 7-aastased lapsed saavad võistlust nautida tasuta.

Ralliraadiot, kus stuudios võtavad kohad sisse Olaf Suuder ja Avo Elme, saab kuulata Kuku Raadio Läänemaa sagedusel 100,9 MHz ning katsetest otseülekandeid saab vaadata Delfi TV vahendusel.