Neste Harju Rally 2017 Tagasi
Oluline info rallisõpradele: juhised Neste Harju Rally külastajale
26.05.2017
Täna ja homme külastab Neste Harju Rallyt enam kui paar tuhat autospordisõpra, kelle turvalisuse tagamiseks teeb võistlustel tööd üle 160 G4Si turvatöötaja.

Lisaks ralliraja julgestamisele ja avaliku korra tagamisele reguleerivad G4S töötajad liiklust ja parkimist ning tegelevad piletimüügiga.

Võistlusele tegi turvaplaani G4S, mis on kooskõlastatud nii politsei kui ka Eesti Autospordi Liiduga.

 „Palume rallifännidel suhtuda tõsiselt turvatöötajate juhistesse, sest need on otseselt seotud publiku ohutusega. Kindlasti andke turvameeskonnale teada tähelepanu ja sekkumist vajavatest olukordadest," lisas Saarik.

Turvajuhised Neste Harju Rally külastajale:

  • Juhinduge turvatöötajate korraldustest, kelle ülesanne on tagada rallisõprade ohutus.
  • Ralli nautimiseks eelistage spetsiaalselt ettevalmistatud pealtvaatamiskohti.
  • Ralli toob kaasa liikluskorralduse muudatusi, seetõttu jälgige liikluskorraldajate märguandeid. Ajutised liiklusmärgid, keelualad ja rajapiirded on rallil selleks, et tagada pealtvaatajate ohutus.
  • Linnast väljas toimuvatel katsetel palume parkida autod ühte teeserva, et suurtele päästeautodele ja teistele operatiivsõidukitele oleks tagatud vaba ligipääs.
  • Avalikus kohas alkoholi tarvitamine on keelatud. Alkohol ja ralli kokku ei sobi.
  • Väikeste lastega külalistele tuletame meelde, et pisematel hoitaks silm peal. Lapse käele soovitame kirjutada mobiilinumbri, millele helistades saaks turvatöötaja lapsevanemaga ühendust.
  • Arvestage tuleohuga. Metsaalune pole lõkke tegemiseks, grillimiseks ega suitsukonide mahaviskamiseks.
  • Lemmikloomad jätke koju.

Kohapeal on piletimüük ainult sularahas. Eelmüügist saab rallipasse osta Neste tanklatest, kus asub R-Kiosk. Reedel Tallinnas Ülemistel toimuv linnakatse on tasuta kõigile pealtvaatajatele.

Ralli ajakava ja kaardi leiab värskest Autolehe numbrist.

G4S soovib kõigile autospordisõpradele turvalist ja elamusterohket rallit!