Tagasi
Viis saladust, mida kasiinod ei taha, et sa teaksid
13.01.2023

Statistika kohaselt on globaalse hasartmängude valdkonna koguväärtus üle 240 miljardi dollari, seega pole ime, et kasiinod hoiavad teatud saladusi avalikkuse eest ka varjul. Eesti kasiinod ei ole siinkohal loomulikult mingid erandid ja isegi kui oled mängimiseks valinud suurepärase ja kliendisõbraliku online kasiino, nagu Chanz Eesti, jäävad paljud asjad su eest varjatuks. Siin on viis saladust, mida kasiinod sinu eest varjavad.

 

Kasiinod soovivad, et sa mängiksid

Olgu see tavaline kasiino või online kasiino, see on üks neist soovidest, mis neil on ühine. Mõlemad soovivad, et mängiksid võimalikult kaua ja nad kasutavad selle saavutamiseks erinevaid trikke.

Näiteks maapealsetest kasiinodest eemaldatakse kõik aknad ja kellad, et mängija kaotaks ajataju. Paljud kasiinodest pakuvad lisaks tasuta jooke või toitu ning pööravad erilist tähelepanu taustal esitatavatele lugudele, valgustusele ja isegi lõhnadele, et tunneksid end lõdvestunud ja mugavalt.

Mis puutub online kasiinodesse, siis nemad pakuvad mängijatele erinevaid boonuseid, soodustusi ja preemiaid, lootes, et mängid lõpuks kauem.

 

Võiksid saada oma raha tegelikult kiiremini kätte

Online kasiinod on kuulsad selle poolest, et ootad pärast võitu kaua väljamakse laekumist pangakontole. Kuid see pole tavaliselt kasiinode süü, vaid kõik on seotud maksesüsteemidega, mis nõuavad ülekande töötlemiseks teatud aega.

Tegelikult on võimalus saada oma raha kiiremini kätte valides lihtsalt kiireid ülekandeid pakkuva maksesüsteemi. Seega, enne online kasiinosse registreerumist uuri alati nende poolt pakutavaid makseviise ja seda, kui kiired on väljamaksed.

 

Sinu mängimist jälgitakse

Kaasaegsed maapealsed kasiinod kasutavad keerukat tarkvara, et nad saaksid mängijate mängimist jälgida. Iga liigutust analüüsitakse põhjalikult, kasutades videovalvet, tehisintellekti ja mõnel juhul isegi näotuvastustarkvara. Selle põhjuseks on petmise võimaluse minimeerimine.

Mis puutub online kasiinodesse, siis kui sul on konto, salvestatakse see kõik andmepilve ja veebikasiinod saavad sinu tegevust pidevalt jälgida. Kuigi see võib tunduda veidi düstoopilise süžeena, on see tegelikult olnud nii juba mõnda aega.

 

Mõned mängud on halvemad kui teised

On üldteada tõsiasi, et iga kasiinos olev mäng soosib oma statistiliste võiduvõimalustega kasiinot, kuid vähesed inimesed teavad, et slotikad on maapealses kasiinos mängija jaoks kõige ebasoodsam valik. Enamik algajaid eelistab jääda mänguautomaatide juurde ja pole ime, et mänguautomaadid paigutatakse kasiino sissepääsu lähedale.

Online kasiinodes on olukord mängijate jaoks siiski parem, sest tänu väiksematele tegevuskuludele saavad online kasiinod slotikate puhul pakkuda mängijatele kõrgemat tagasimakseprotsenti.

 

Kui võidad liiga sageli võid saada kasiinost mängukeelu

Kasiinod teevad kõik selleks, et panna sind uskuma, et võid lõputult võita. Kuid kui teed seda korduvalt, võivad nad sinu sisenemise maapealsesse kasiinosse seaduslikult keelata. Muidugi on see ebaõiglane, kuid see on nende äri ja nad lihtsalt ei soovi kasumist ilma jääda.

Lauamängudes pidevalt ja suurelt võitvat mängijat hakatakse kiiresti kahtlustama keelatud tegevuses ja kasiino jaoks kõige lihtsam viis probleemi lahendamiseks on võitvale mängijale kasiinosse sisenemise piiramine.

Mänguautomaatide puhul ja online kasiinos üldiselt on olukord siiski leebem, sest keerutuste tulemusi määrab juhuslike numbrite generaator ja mängijal endal puudub võimalus tulemusi mõjutada.

 

Kokkuvõtteks

Nii nagu iga teinegi äri on ka kasiinod loodud teenimaks kasumit. Nüüd, kui tead neid saladusi, muutud kindlasti teadlikumaks mängijaks ja pead neid väikseid saladusi hasartmänge mängides meeles. Eeltoodud asjaolusid teadvustades oled astunud suure sammu edasi kasiinode mõistmisel.